|
|
| Nazwa marki: | FY |
| Numer modelu: | RO-150 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD$ 4550 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 zestawów miesięcznie |
6-calowa prasa hydrauliczna do węży to rozwiązanie klasy przemysłowej, przeznaczone do ciężkich montażu i napraw węży. Zaprojektowana do zaciskania węży o średnicach od 4 mm do 150 mm (od 1/8" do 6"), ta prasa zaciskowa typu press ma duży otwór, pojemność na węże sześciowarstwowe i kompleksowy zestaw 20 wymiennych matryc. Zaprojektowana dla warsztatów hydraulicznych, dużych warsztatów naprawczych, zespołów serwisowych pól naftowych i producentów węży w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej, maszyna zapewnia spójne, wytrzymałe zaciski do wymagających zastosowań.
| Model | FY-150 Wysokociśnieniowa prasa do węży |
|---|---|
| Zakres zaciskania | 4-150 (mm) |
| Siła zaciskania | 2500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/8-6 (cale) |
| Maks. Otwór | 235 (mm) |
| Zestawy matryc | 20 |
| Wydajność pompy | 10L/16L |
| Ciśnienie systemu | 31,5 (Mpa) |
| Dokładność | 0,01 (mm) |
| Wydajność pracy | 200 szt./h |
| Standardowe napięcie | 110v/220v/240/380/415v |
| Moc silnika | 4KW/5,5 (KW) |
| Długość | 850 (mm) |
| Szerokość | 530 (mm) |
| Wysokość | 980 (mm) |
| Waga | 820 (KG) |
| Zakres zaciskania / Zakres skórowania | 4-150 mm (średnica wewnętrzna węża 1/8''-6'') |
|---|---|
| Ilość matryc | 20 zestawów |
| Matryce | Długość 60 mm (15, 19, 23, 26) | Długość 70 mm (31, 36, 41) | Długość 80 mm (47, 55, 60) |
| Dokładność | 0,01 mm |
| Wydajność pompy | 10L/16L |
| Ciśnienie systemu | 31,5 Mpa |
| Moc silnika | 4 kW/5,5 KW |
| Napięcie | 110V/220V/380V/415V, 50Hz/60Hz |
| Siła zaciskania | 2500T |
| Wydajność pracy | 200 szt./h |
| Maksymalna średnica otwarcia | 235 mm |
| Maksymalna tolerancja otwarcia | ±30 mm |
| Wymiary opakowania | 850*530*980 mm |
| Wymiary maszyny | 910*590*1210 mm |
| Waga netto | 820 kg |
| Waga brutto | 850 kg |
Zastosowanie światowej sławy technologii produkcji siłowników hydraulicznych, stal 40Cr i Cr12Mov o wysokiej twardości
Duży pedał nożny podwójnego zastosowania, wygodniejszy
Prosta konstrukcja, łatwa w obsłudze, wysoka wydajność
Prasa hydrauliczna do węży, 6-calowa prasa do węży, prasa 4-150 mm, przemysłowa prasa do węży, prasa do węży z dużym otworem, wysokociśnieniowa prasa hydrauliczna do węży, szerokozakresowa wysokociśnieniowa prasa do węży, elastyczna wysokociśnieniowa prasa do węży
Ta 6-calowa prasa hydrauliczna do węży łączy szerokie możliwości, niezawodność klasy przemysłowej i precyzyjną kontrolę hydrauliczną do wymagających środowisk przemysłowych. Z zakresem 4-150 mm, obsługą sześciu warstw i 20 matrycami, jest idealna do konserwacji ciężkiego sprzętu, wsparcia pól naftowych i produkcji węży na dużą skalę w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić konfigurację zasilania, zestawy matryc i wymagania instalacyjne.