|
|
| Nazwa marki: | FY |
| Numer modelu: | FY-CBK-51B |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | 5000 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 zestawów miesięcznie |
Ta 2-calowa hydrauliczna maszyna do krępowania węzłów wyposażona jest w system sterowania przyciskiem dla łatwej obsługi i jest dostępna w konfiguracjach o mocy 5,5 kW lub 7,5 kW.jest specjalnie zaprojektowany do 2-calowych węży.
FY-CBK-51B jest znana ze swojego inteligentnego systemu sterowania i dużego otwierającego się jamy ustnej.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Zakres kręcenia/skokiwania | 6-51 mm (1/4"-2" średnicy wewnętrznej węża) |
| Ilość gniazd | 13 zestawów |
| Wymagania w odniesieniu do pozycji (Długość/nr.) | 60 mm (15,19,23, 26), 70 mm (31,36,41), 80 mm (47,55,60) |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Wielkość wyjściowa pompy | 10 l |
| Ciśnienie systemu | 31.5Mpa |
| Moc silnika | 4 kW |
| napięcie | 110V/220V/380V/415V, 50HZ/60HZ |
| Siła przycisku | 1000T |
| Skuteczność pracy | 300 sztuk/h |
| Maksymalna średnica otwarcia | 145 mm |
| Maksymalna otwarta tolerancja | ±50 mm |
| Wymiar opakowania | 700*880*1500 mm |
| Wymiar maszyny | 640*820*1400 mm |
| Waga netto | 850 kg |
| Waga brutto | 880 kg |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | Maszyna do tłoczenia węzłów FY-CBY-51B |
| Zakres kręcenia | 6-51 mm (1/4~2") |
| Siła przycisku | 1000T |
| Rozmiar węża | 1/4-2 cali |
| Max. otwarcie | 145 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Skuteczność pracy | 300 sztuk/h |
| Ciśnienie systemu | 31.5Mpa |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Kontrola | PLC |
| Napięcie standardowe | 110V/220V/380V/415V 50/60Hz |
| Moc silnika | 4 kW |
| Długość | 640 mm |
| Szerokość | 820 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Waga | 850 kg |
- Dostępne są dostosowane zestawy
- Dostępne są napięcia specjalne 110V/220V/380V/415V 50/60Hz