|
|
| Nazwa marki: | FanYing |
| Numer modelu: | FY-51BY |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10000 zestawów miesięcznie |
WprowadzenieBłękitna elektryczna maszyna do kręcania węzłów gumowych 600T, zaprojektowany do wysokiej wydajności i wydajności w zastosowaniach hydraulicznych.600 toni potężnySilnik o mocy 3 kW, ta maszyna jest idealna dla warsztatów hydraulicznych, serwisów motoryzacyjnych i przemysłu naftowego wUSA, Europa i Azja Południowo-Wschodnia. Jego wszechstronny zakresOd 6 mm do 51 mm, wraz z10 wymienników, czyni go niezbędnym narzędziem dla specjalistów poszukujących niezawodności i wszechstronności.
![]()
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 6-51 mm |
| Siła przycisku | 600 T |
| Ilość gniazd | 10 zestawów |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Ciśnienie systemu | 310,5 MPa |
| Moc silnika | 3 kW |
| Opcje napięcia | 220V/240V/380V/415V |
| Skuteczność pracy | 200 sztuk/h |
| Maksymalna średnica otwarcia | 114 mm |
| Wymiary maszyny | 860 * 640 * 1300 mm |
| Waga netto | 310 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
FanYing FY-51QY Electric Hydraulic Rubber Hose Crimping Machine obsługuje wiele sektorów przemysłowych, w tym motoryzacji, budownictwa, maszyn, górnictwa, lotnictwa, kolejowego, chemicznego,i przemysłu naftowego i gazowegoIdealny do zaciskania hydraulicznych i pneumatycznych węzłów gumowych, węzłów paliwowych, rur olejowych i różnych zastosowań przemysłowych węzłów gumowych.
Wytwarzany w Szanghaju, Chiny z kompleksową gwarancją 1 roku.usługi remontowe.