|
|
| Nazwa marki: | FY |
| Numer modelu: | FY-102 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD$10500/10250/10200/10000 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | 4 cali hydrauliczne węzeł Crimping Machine |
| Skuteczność pracy | 200 sztuk/h |
| Waga brutto | 510 kg |
| Zastosowanie | Włókna do kręcenia |
| Maksymalna średnica otwarcia | 183 mm |
| Siła przycisku | 1500 ton |
| Zakres kręcenia | 6-102 mm (1/4"-4" cali średnicy wewnętrznej węża) |
| Bezpłatne gniazda | 18 zestawów |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Ilość gniazd | 18 zestawów |
| napięcie | 220V/240V/380V/415V (nieobowiązkowe) |
| Wydajność mocy | 3 kW/4 kW |
![]()