|
|
| Nazwa marki: | FY |
| Numer modelu: | FY-CBK-120C |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | 5000 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 zestawów miesięcznie |
| Zakres zaciskania | 6-76 mm (średnica wewnętrzna 1/4"-3") |
| Ilość matryc | 15 zestawów |
| Ciśnienie systemu | 31,5 MPa |
| Moc silnika | 4 kW |
| Opcje napięcia | 110 V/220 V/380 V/415 V, 50 Hz/60 Hz |
| Siła zaciskania | 2800 kN |
| Wydajność pracy | 300 szt./h |
| Wymiary maszyny | 840*1090*1760 mm |
| Waga netto | 1250 kg |
| Model | Maszyna do prasowania węży FY-CBK-120C |
| Zakres zaciskania | 6-76 mm (1/4"-3") |
| Siła zaciskania | 2800 kN |
| Maksymalne otwarcie | 165 mm |
| Cechy szczególne | Dostępne niestandardowe zestawy matryc, Specjalne opcje napięcia: 110 V/220 V/380 V/415 V 50/60 Hz |