|
|
| Nazwa marki: | FY |
| Numer modelu: | FY-QB51 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD$ 850 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10000 zestawów miesięcznie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Numer modelu | FY-QB51 |
| Zakres cięcia | 6-51 mm (1/4" do 2") |
| Materiał ostrza | HSS (stal szybkotnąca) |
| Ostrze tnące | Brzeszczot obosieczny φ350 * 2,8 mm |
| Prędkość silnika | 2850 obr./min |
| Wymiary maszyny | 850 * 600 * 1200 mm |
| Masa maszyny | 128 kg |
| Opcje zasilania | 220 V/4 kW lub 380 V/3 kW |
| System sterowania | Sterowanie przyciskami |
| Gwarancja | 1 rok |