|
|
| Nazwa marki: | FY |
| Numer modelu: | FY-76 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD$ 2850/2800 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | 3-calowa hydrauliczna maszyna do zaciskania węży |
| Ciśnienie systemowe | 31,5 MPa (opcjonalnie) |
| Siła zaciskania | 800 ton |
| Wymiary (dł. * szer. * wys.) | 850*530*940 mm |
| Darmowe matryce | 13 zestawów |
| Maksymalna średnica otwarcia | 135 mm |
| Zakres zaciskania | 6-76 mm |
| Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy | Tak |